Ana Sayfa
Sinan'a Saygı Projesi
Mimar Sinan'ın Hayatı
Mimar Sinan'ın Eserleri
Fotoğraf Galerisi
        Yeni Eklenenler
Külliye Planları
Sinan Gezi Yolları
Gezi Haritaları
Haberler / Duyurular
Gönüllü Çalışma
Projeye Destek
İletişim
ENGLISH


Gönüllü Çalışma

Sinan'a Saygı Projesi, ÇEKÜL Vakfı'nın diğer çalışmalarında olduğu gibi, gönüllülerin desteğiyle genişliyor ve boyutlanıyor.

Üniversitelerin özellikle restorasyon, sanat tarihi ve mimarlık bölümlerinden öğrencilerin ağırlığını oluşturduğu gönüllü grubumuz ile Sinan'a Saygı Projesi'nin her aşamasında biraradayız. Beraber fikirleri geliştiriyoruz, internet sitemizin yürütülmesinden fotoğraf yarışması gibi etkinliklerimizin düzenlenmesine kadar hep birlikte çalışıyoruz. Düzenli olarak gerçekleştirmeye çalıştığımız gönüllü toplantılarımız dışında bir email grubu ile de iletişim içindeyiz. Çalışmalarımızın web sitemiz ile ilgili kısımlarını internet üzerinden yürütebiliyoruz. Hafta içleri belli gün ve saatlerde düzenli olarak ÇEKÜL Vakfı'nın Beyoğlu'ndaki merkezine gelerek gönüllü çalışabilecek arkadaşların aramıza katılmasını bekliyoruz.


Sinan'a Saygı Gönüllüleri birarada çalışırken...
Soldan sağa: Buse Elveriş, Berrak Çelik, Erkan Kaplan, Seçil Öznur Yakan, Serap Kabil, Ahmet Sezgin, Alev Uysal. Fotoğrafı çeken : Ilgın ErşıkGönüllü destek vererek çalışmalarımıza katılmak isteyen arkadaşlar adresinden bize ulaşabilirler.

© 2006 Sinan'a Saygı. Her hakkı saklıdır. [Çekül Vakfı] [Tarihi Kentler Birliği]